Caitlin č. 3

Taška na rameno, střední kabela, taška na přednášky nebo jen tak do města, do autobusu.. Bude vypadat dobře i skoro prázdná, jen tak s klíči, mobilem a peněženkou, nebo i s knihou či menším nákupem. :o)

Popis tašky:

Taška je středně vyztužena, tzn. hezky drží tvar, ale není jako prkno. :o) Všechny fotky ve fotogalerii jsou focené bez obsahu, kabelka hezky sama drží tvar. Taška působí jako ze lnu, ale jedná se o potisk, látka je opravdu z čisté bavlny. Taška se zapíná na zip. Vnitřek tašky je z vínové mramorované látky. Uvnitř tašky je na jedné straně kapsa na zip, která končí shodně se dnem. Taška je pro lepší představu o velikosti focena na figuríně, prosím prohlédněte si fotogalerii.
POZNÁMKA: Do páru s touto taškou chystám ještě tašku ve velmi podobné barevné kombinaci. Tato taška má šedá ucha a šedý pruh, který zároveň tvoří dno - taška do páru bude mít dno a ucha ve vínové barvě. ;o)

Materiál:

Taška je celá ušita z látky, v kombinaci jednobarevný kepr a designová zahraniční barevná látka. Všechny látky 100% bavlna.

Rozměry:

Výška předního dílu (od sámku k hraně tašky) - 33 cm
Výška celková (od špiček uch k hraně tašky) - 65 cm
Hloubka - 10 cm
Šířka - 34 cm

Údržba:

Taška je celá ušita z látky, jsou použity běžné výztuže. Tašku je lepší v zašpiněném místě ošetřit vlhkou houbičkou, je možné ji však i vyprat na 40°C. Žehlit přes vlhké plátýnko.

Design by Bellet, mírně upraveno.

Caitlin č. 3