Novinky

Caitlin č. 5 (12. 12. 2013)

Taška Caitlin jako pátá v pořadí ve stejném střihu. Tentokrát jako kombinace k motýlímu nosítku, ale s šedou jednobarevnou látkou. Praktický oboustranný zip, aby nebylo třeba hlídat kterou stranou si tašku dát na rameno. Anebo třeba když nakoupíte nečekaný nákup a jedno rameno po čase protestuje a musíte jej vystřídat. :o)

Rozkvetlá louka (15. 11. 2013)

Po nějakém čase opět nosítko ve velikosti baby s názvem Rozkvetlá louka. A tentokrát v barevné kombinaci kompletně z výběru ze stránek BB.

Pokochejte se také slintáčky v barvách nosítka. A vůbec se pokochejte, už moc nových nosítek nebude. :O(

Špatně fungující emaily (29. 10. 2013)

Novinka pro ty, kteří si nevšimli na hlavní straně - v poslední době mi dost špatně funguje emailová pošta. Nejen příchozí, ale i odchozí emaily. Nemám vůbec zpětnou vazbu, jestli se mi některé emaily odeslaly či ne, jestli mi od vás, zákazníků přišly emaily nebo ne..

S vyřešením problému se blížím do finiše, čekám jen, než se všechno nastaví a propíše. Během pár dní napíšu, od kdy opět bez problémů funguje můj email.

Proto znovu vyzývám ty, kteří ode mne už dlouho nedostali odpověď nebo se jim vrátil email jako nedoručitelný - prosím nemyslete si, že vám nechci odpovědět! Klidně mi volejte na mobil, domluvíme se.

Veselé lodičky (29. 10. 2013)

Po dlouhé době nosítko s červenou základovkou. Nevím proč červenou zákazníci volí tak málo, vždyť je tak výrazná, je dobře vidět za šera, špatného počasí, na sluníčku se zase krásně rozzáří. Navíc je veselá a nosítko by se přece mělo líbit hlavně dětem, když se v něm tak často nosí. ;o)

Pokochejte se sami nad batolecími Veselými lodičkami.

Večerníček v zeleném (22. 9. 2013)

Stejná kolečka jako u předchozího Večerníčku, ale v podstatě úplně jiné nosítko. To je přesně to, co mě moc baví na šití - jiná kombinace barev působí se stejnou látkou úplně odlišně... Můžete posoudit sami rozdíl. Prohlédněte si sami nový Večerníček v zeleném. :o)

Večerníček (8. 9. 2013)

Přidávám další nosítko. Krásná kolečka, podněcující dětskou fantazii. Připomíná vám to kola od trakaře, kola od auta, koláče? Nám to připomíná kolečka ve znělce Večerníčku. ;o) Podívejte se sami a popusťte uzdu fantazii, však jde přece o výrobek pro děti!

A dnes přidávám třešničku na dortu - slintáčky do barvy. Už žádné starosti s tím, že miminko popruhy ožužlá a že si budete říkat, jestli je víc rohlíku / kukuřičných křupek / piškotů (doplňte sami) :o) v bříšku nebo na nosítku. Sundáte slintáčky a vyperete. Nemusíte prát celé nosítko, suché jsou hned. Taky krásně měkké a oboustranné. :o)

Šedý elegán a Rebarbora (8. 8. 2013)

A poslední novinku shrnu do jedné, i když se jedná o dvě nová nosítka.

První má krásné jméno Šedý elegán a jde o jméno velmi přiléhavé. Tato šedá totiž vůbec není nudná, šedá myšková, ale krásně proměnlivá šedá. Nosítko je ve velikosti baby a je to již několikáté v pořadí a opět jednobarevné pro jednu velmi milou a úžasnou maminku. Zdravíme do Brna. :o) A na fotky Elegána (nikoli zmíněné maminky) :o) se můžete podívat zde.

Rebarbora je ve velikosti batole a je pro sympatickou holčičku, která si barevnou kombinaci vybrala vlastně sama.. Batika použitá na nosítku byla velmi dlouho k dispozici a naprosto nechápu proč. Je to barva hodně plná, příjemná, sytá, ale natištěný vzor na batice je přitom jakoby mírně rozmazaný. V kombinaci s petrolejovou základovkou se barvy na batice ještě zvýraznily. No posuďte sami.

Caitlin č. 4 (8. 8. 2013)

Další novinkou je taška Caitlin, která je už dávno u své nové majitelky. Všechny stejné střihy tašek jsou pojmenované stejně, tato Caitlin je v pořadí čtvrtá. Design by Bellet, mírně upraveno.

Nové látky - přidané batiky (8. 8. 2013)

Dnes bude spousta novinek v jednom dni. Přiznávám, že "díky" předcházejícím vedrům jsem byla po celém dni ráda, že stíhám šití a na spravování webu už nezbyly síly. A pak mi udělaly plány přes rozpočet bouřky s následnými výpadky elektřiny a tím pádem i internetu. :O( Takže vás toho čeká dnes hodně najednou, těšte se. :O)

Začneme lehce a jako první přidanou novinku si můžete prohlédnout nově přidané batiky.

Karneval barev (19. 7. 2013)

A když už jsme u nového testovacího nosítka - další novinka totiž s tou předcházející souvisí. Tím pádem je dosavadní testovací Karneval barev na prodej. Detaily si přečtěte zde.

1 2 3 4 5 6 7