Novinky

Lentilky v lese II, Čabajka (8. 1. 2013)

Vítáme vás v novém roce 2013! A rovnou přinášíme dvě nosítka - jedno z nich bylo ušito ještě v roce 2012. Jedná se o nosítko ušité podle jednoho již existujícího. Prohlédněte si Lentilky v lese II a přesvědčte se, o kolik jiné jsou než Lentilky v lese I.

Druhé nosítko má velmi výstižný název jak svou barevnou kombinací, tak vzpomínkami majitelů na Maďarsko. :o) Představujeme batolecí nosítko Čabajka.

Šedifka, Ptáci pohodáři (30. 11. 2012)

Dnes pro vás máme rovnou dvě nosítka. První s názvem Šedifka je evidentně celá šedivá, nicméně čeká na svou velkou chvíli - majitelka sama si ji dotvoří kouzelnými vílami.

Druhé nosítko s názvem Ptáci pohodáři je v kombinaci s vyloženě dětskou, krásnou látkou v zářivých barvách, která vyloudí úsměv na tváři, i když není zrovna veselo. Posuďte sami.

Spočítej bubliny (27. 10. 2012)

Další nosítko je tu a tentokrát celé v modrém. Je nazvané Spočítej bubliny. Látka je úžasně hravá a veselá, přesně pro dětská očka, hledající mořské šneky nebo různě velké rybky. A bubliny, spoustu bublin. Zkuste je spočítat. :o)

Cesta do Pravěku, Zářivý podzim (24. 9. 2012)

Ze všeho nejdřív bychom vám chtěli sdělit, že nosítko Oříšková džungle v baby velikosti je skladem a okamžitě k dispozici. Takže jestli se vám líbí, můžete ho mít ihned.

Pak jsme přidali další dvě nová nosítka. Cesta do Pravěku je také v baby velikosti. A nosítko Zářivý podzim je ve velikosti batole. Toto nosítko bude v nadcházejícím podzimu s barevnými spadanými listy opravdu zářit. :o)

Oříšková džungle, Rybník Brčálník, Japonská zahrada (12. 9. 2012)

Nějakou dobu jsme neaktualizovali stránky a tak vám dnes představujeme rovnou tři nosítka. Oříšková džungle je ve velikosti baby a je v kombinaci oříškové základovky a zvířecího vzoru džungle. Patří do páru s barevnou látkou použitou na nosítku Zvířátkové safari, ale bez pozadí s listy.

Druhé nosítko s názvem Rybník Brčálník je ve velikosti batole a na něm je použita nádherná ručně barvená batika. V kombinaci s petrolejovou základovkou jde opravdu o sladění tón v tónu. :o)

Třetí nosítko je trošku nezvyklé. Jedná se totiž o japonskou základovou látku, která je na přírodním lněném základu potištěná (z dílny isso ecco). Látka je z 80% bavlna, z 20% len. Takže nejen len, ale ještě potištěná základovka, kterou nemáme moc často. Podívejte se na Japonskou zahradu

Královna zahrady (8. 8. 2012)

A další nosítko je tu. Tentokrát se představuje Královna zahrady. Na látce poházené celou náručí kytiček probleskuje až úplně vespodu tmavě modrá barva. Stejná modrá je použitá na základové látce.

Shrek, Červený grapefruit (25. 7. 2012)

Dnes máme opět novinky po dvojičkách. První přidáme dvě nová nosítka. Shrek zcela ve "Shrekových" barvách. :o) Druhé nosítko s názvem Červený grapefruit si s námi trošku pohrává. Má totiž schovanou barevnou látku a ukáže ji jen vyvoleným. :o) Tato obrácená barevnost už tu jednou byla, na Melounovém překvapení.

A druhá dvojice je dvojice nových látek. Podívejte se na ně zde.

Piráti (12. 7. 2012)

Je to neuvěřitelné, ale je to tak. Konečně můžu prohlásit, že "kovářova kobyla už nechodí bosa". :o) Ano, máme své nosítko a to rovnou v batolecí velikosti, náš synek není žádný drobínek. :o) Jen co byli Piráti dokončeni, hned druhý den ráno začerstva jeli na výlet do Plzeňské Zoo. Podívejte se na fotky zde.

Květinové děti, Rytířský kašmír (5. 7. 2012)

Dnes představujeme prudce letní a tón v tónu usměvavé Květinové děti. O fousíček větší batole s prodlouženými popruhy.

A úplně v jiném stylu je nosítko Rytířský kašmír. Vínová základovka v kombinaci s prudce elegantním kašmírem, který už se jednou osvědčil na nosítku Medový kašmír. Ale barevné látky jsou vždy maximálně na dvě nosítka, takže žádný další kašmír v tomto vzoru už nebude. ;o)

Květy pouště (12. 6. 2012)

Další nosítko je tu. Poslední z kolekce látek "kytice" od Roberta Kaufmana. První bylo Šalvějové paraple, pak Korálový útes a třetí a poslední nese název Květy pouště.

Také dorazily po dlouhém čekání barevné látky, prohlédnout si je můžete tady.

1 2 3 4 5 6 7