Novinky

Půlnoční expres, Louka za úsvitu (31. 5. 2012)

A další nosítko je na světě. Tentokrát po velmi dlouhé době s černou základovkou. Černá k této krásně výrazné látce od RJR Fabrics sedne krásně, bezvadně vyniknou jasné barvy, ale dokážu si ho představit v kombinaci s kteroukoli z barev na látce. Prohlédněte si sami nový Půlnoční expres.

Další novinkou jsou nově přidané fotky od paní Veroniky z Kosoře, výherkyně nosítka Louka za úsvitu. Maminka Veronika vyhrála pro sebe a pro svého synka Maxe toto nosítko v soutěži na stránkách www.odmaminky.cz Podívejte se na Facebook Odmaminky a na více fotek přímo v albu Louka za úsvitu.

Závody v Zoo, Orangina (20. 5. 2012)

Dnes přicházím s dvěma novými nosítky. Závody v Zoo jsou starším bráškou k červeným Zvířecím závodům. Obě batolecí velikost, stejná látka (další závodníci už nebudou, jednalo se o látku jen na dvě nosítka) a přesto každé trochu jiné.

Po velmi náročném běhu se nakonec do cílové pásky dostala kombinace oranžová a oranžová -  baby Orangina už je také u svých nových majitelů. :o)

Atol, Louka za úsvitu - výherní (1. 5. 2012)

Jak praví Wikipedie, atol je typ ostrova v tropických mořích, který se skládá z kruhovitého korálového útesu, jenž obklopuje lagunu. A protože Lagunu už máme, toto nosítko jsme pojmenovali Atol. Kruhy na ručně barvené batice název jen podporují. :o)

Druhé nosítko je výherní nosítko ze soutěže na webu www.odmaminky.cz Maminka si určila sama nejen velikost nosítka a délku popruhů, ale hlavně barevnou kombinaci. ;o) V Louce za úsvitu bude nepřehlédnutelná nejen za úsvitu. :o) Krásné veselé barevné nosítko s broučky, to pravé na procházky v přírodě. Ještě jednou gratulujeme!

Lentilky v lese (18. 4. 2012)

Toto nosítko bylo pojmenováno Lentilky v lese. Lentilky proto, že sovičky jsou krásně barevné, stejně jako lentilky. :o) A hnědá evokuje nejen čokoládu v lentilkách, ale také zem, jehličí v lese, kam se sovičky jen tak "vysypaly".. :o)

Želví akvabely (9. 4. 2012)

Toto nové nosítko má název Želví akvabely. Želvy si jen tak plavčí, usmívají se a užívají si pohodu. A protože se vzor opakuje, proto akvabely. Tentokrát byl název docela hledán, tak snad se bude líbit nejen název, ale nosítko samotné. :o)

Letní den, Příšerky s.r.o. (3. 4. 2012)

Dvě nová nosítka v krásných barevných kombinacích jsou tu, obě ve velikosti baby. První je nádherný Letní den. Použitá látka je z kolekce Fly Away od návrhářky Amy Schimler (viz Všechno lítá), tentokrát s drobnými ptáčky. Nová majitelka doplnila látku vínovo-fialovou základovkou. Mimochodem pro novou majitelku (tu velkou) muselo být hodně těžké vybrat z takového množství látek, které měla na očích tu pravou pro svou malou novou majitelku. :o)

Druhé nosítko je v kombinaci s vínovou základovkou a vtipnými příšerkami. Nemohlo se jmenovat jinak než Příšerky s.r.o., uznejte sami. :o)

Výherce soutěže, Pistácie (19. 3. 2012)

A máme tu novinku číslo jedna:

Máme výherce medvědího nosítka na přání! Z nového nosítka se bude těšit paní nebo slečna Veronika Minaříková z Kosoře! Gratulujeme!

A zase tu máme nové nosítko. Tentokrát první z kompletně potištěné látky. Dali jsme mu jméno Pistácie.

Barevné látky (9. 3. 2012)

Vzhledem k tomu, že výherce soutěže o nosítko na přání si bude vybírat látky z webu BB, ještě jsem honem honem přikoupila aspoň pár nových barevných látek. Jen ať si soutěžící soutěžící :o) můžou vybírat, jaká barevná kombinace by se jim asi tak líbila a ať má výherce lepší výběr! :o)

SOUTĚŽ! (8. 3. 2012)

Dnes velká novina - o půlnoci se spouští SOUTĚŽ! Výherce získá medvědí nosítko na přání! Můžete si říct jakou chcete velikost, jakou barevnou kombinaci atd. O vítězi se rozhodne 16.3. opět o půlnoci.

Tuto soutěž jsme pro vás připravili ve spolupráci se slevovým portálem www.odmaminky.cz Zde najdete slevy na zboží, akce, vstupy - prostě vše, co se točí kolem dětí.

Link na soutěž a podrobnější informace o soutěži zde. Přeji hodně štěstí! ;o)

Základové látky (6. 3. 2012)

Nová várka základních látek je tu. Některé znovu v nabídce, některé zbrusu nové. Jukejte, vybírejte, kochejte se. :o)

1 2 3 4 5 6 7