Novinky

Všechno lítá (1. 3. 2012)

Krásně barevná, veselá a optimistická látka - to je kolekce Fly Away od návrhářky Amy Schimler. Osvědčení výrobci látek se zkrátka nezapřou a jedním z nich je i Robert Kaufman. Nosítko je tedy pojmenované Všechno lítá, protože na látce skutečně "všechno lítá, co peří má".. :o) A v kombinaci s jarní zelenou - no jukněte sami.

After Eight (28. 2. 2012)

Někdy je těžké najít ten správný, výstižný a krátký :o) název pro nosítko a někdy si nosítko prostě o název řekne samo. Jako minule u Listopadu, i tentokrát je název jasný. Jestliže znáte anglickou čokoládu s mátovou náplní, co se balí po jednotlivých plátcích do krabičky a vypadá jako čaj, je jasno.. prostě After Eight.

Listopad (8. 2. 2012)

Tak toto nosítko se nemohlo jmenovat jinak než Listopad, to musíte uznat. Opravdu krásné plné barvy, listy působí hodně plasticky, jako kdyby byly sesypané na hromadě. Sice je třeskutá zima, ale tenhle medvěd opravdu vykouzlí úsměv na tváři.

Laguna (1. 2. 2012)

A další modrý medvěd :o) - tentokrát se jménem Laguna. Opravdu krásná ručně barvená batika evokuje moře a vodu zbarvenou všemi odstíny zelené a modré.

1 2 3 4 5 6 7