Objednávka na zakázku

Vytvořte osobité nosítko, které nikdo jiný nemá, které je originál. Jak toto nosítko vytvořit, domluvit a objednat se dozvíte z textu níže. Počítejte s tím, že se jedná o práci na zakázku a tak je dodací lhůta delší. O délce dodání se prosím informujte.

 • Nosítko je primárně vytvořeno z kombinace látek jednobarevná a barevná. Nabízím ale i možnost ušít nosítko pouze z jednobarevné základové látky.
 • Nosítko je z bezpečnostních důvodů ušito celé z jednobarevné základové látky. To proto, že tato základová látka je silnější a velice nosná. Barevná bavlněná látka zajišťuje dekorační funkci a proto silnější látku pouze překrývá.

Možnosti objednání na zakázku jsou dvě:
1. Vytvořit si barevnou kombinaci z látek nabízených na stránkách Blue Bear
2. Vybrat si základovou látku ze stránek Blue Bear a najít si k ní barevnou látku z doporučených eshopů


1. Barevná kombinace z látek na stránkách Blue Bear

 • Vyberte si jednobarevnou základovou látku z nabídky zde.
 • Vyberte si barevnou látku z nabídky zde.

Kombinace těchto dvou látek bude tvořit vaše nosítko. K této vaší vybrané barevné kombinaci je pak třeba domluvit ještě velikost nosítka a délku popruhů. Viz detaily nosítka zde.


2. Koupě barevné látky z eshopu

 • Vyberte si jednobarevnou základovou látku z nabídky zde.
 • K jednobarevné látce vyberte svou vlastní látku z jednoho z doporučených eshopů vypsaných níže.

Kombinace těchto dvou látek bude tvořit vaše nosítko. K této vaší vybrané barevné kombinaci je pak třeba domluvit ještě velikost nosítka a délku popruhů. Viz detaily nosítka zde.

Doporučené eshopy:

Bargello

U Melluzínky

Patchwork Studio

Evron

 • PŘED objednáním látky mne VŽDY kontakujte! Ne každá látka je na nosítko vhodná.
 • Látky přijímám pouze z těchto eshopů. Chcete-li objednat látku jinde, je nutno se nejdříve domluvit se mnou.
 • Látku si objednáváte sami, PLATÍTE SAMI a doručujete sami na mou adresu. Látku neperte ani nežehlete, prostě se s ní jen pokochejte :o) a pošlete mi ji.
 • Je možné vámi objednanou látku rovnou z eshopu zaslat na mou adresu (kvůli ušetření poštovného). Nicméně opravdu doporučuji nejdříve si látku prohlédnout naživo, zjistit jestli je to opravdu to, co jste si představovali. Látka na maličké fotce v eshopu může vypadat barevně jinak, vzor může být větší nebo menší a je vždy lepší uvažovat o jiné látce než mít pak nosítko ušité z látky, která se vám nelíbí.
 • Spotřeba látky na nosítko Blue Bear velikosti BABY je 1,25 m (jeden a čtvrt metru), na nosítko velikosti BATOLE je 1,5 m (jeden a půl metru).
 • V eshopech hledejte látky bavlněné, primárně určené pro patchwork, šíře je 110 cm (45"). Nedoporučuji látky typu "panely". A obecné informace - velmi drobný vzor na látce je zdálky nevýrazný, působí jednobarevně. Totéž látky tón v tónu (béžový vzor na béžovém podkladu), také zdálky působí jednobarevně.

Která možnost je pro vás ta pravá a kolik bude vaše nosítko stát zjistíte v Ceníku.

Objednávku emailem mi můžete zaslat před nebo po vybrání své barevné kombinace. Já vám obratem sdělím délku čekací lhůty. Ke zhotovení nosítka bude potřeba ještě rozmyslet velikost nosítka a délku popruhů. A ke komunikaci s vámi, vystavení faktury a k vyřízení vaší objednávky bude potřeba kromě emailové adresy ještě vaše jméno a příjmení, úplná poštovní adresa, popř. mobil. Pokud nakupujete jako firma potřebuji znát také vaše IČ a DIČ a vaši fakturační adresu (pokud se liší od doručovací).