www.bluebear.cz
Měny:
brýle online levně,ray ban outlet,oakley brýle,sluneční brýle dior,brýle gucci
Úvod ::  Jak nakupovat

Jak nakupovat


POLITIKA VRÁCENÍ

POLOŽKY, KTERÉ NESOUŠTĚTE S NÁMI

Na této webové stránce nabízíme rozšířený systém vrácení peněz, který vám umožní vrátit nebo vyměnit 30 dní za produkt, který chcete vrátit do 30 dnů od obdržení objednávky. Vrácené zboží musí být nevyužité a musí být dodány s původním nepoškozeným obalem. Buďte opatrní při otevírání a ponechání štítků připojených. Z hygienických důvodů se spodní prádlo může vrátit pouze v souladu s vašimi zákonnými právy, nebo pokud balení není otevřeno, nebo jakákoli těsnění zůstane nedotčena. Zboží by mělo být vráceno na výše uvedenou adresu v dobře balené krabici a mělo by obsahovat pokrytí s podrobnostmi o vašem nákupu s položkami a vaším jménem, ​​adresou a fakturou. Případně můžete přiložit kopii faktury. Pokud již nebudete mít číslo faktury, budeme moci najít svůj záznam od přibližného data nákupu a vaší adresy v okamžiku, kdy jste položku zakoupili. Budete zodpovědní za náklady na vracení zboží za výměnu nebo vrácení peněz, pokud je požadována výměna nebo výměna, například jiné velikosti, zásilku nahradíme bezplatně (pouze ve Velké Británii). Výrobky zakoupené během vánočních svátků využívají prodloužené časové lhůty pro vrácení peněz, které umožňují výměnu nebo vrácení času po vánoční přestávce. Všechny položky zakoupené v období od 21. do 24. prosince mohou být vráceny až do 24. ledna.

VADY VÝROBKU

Pokud zjistíte, že u produktu došlo k poruše, vráťte produkt do dobře zabalené krabice a včetně pokrytí s podrobnostmi o závadě s položkami a svým jménem, ​​adresou a fakturou. Pokud už nebudete mít číslo fakturace, budeme vás moci najít záznam od přibližného data nákupu a vaši adresu v okamžiku, kdy jste položku zakoupili. Budete odpovědní za náklady na vrácení zboží za výměnu nebo vrácení peněz, pokud je požadována výměna nebo výměna, například jiné velikosti, zásilku nahradíme bezplatně.

Všechny chyby rychle posuzujeme a výrobci se mohou vrátit k podrobnější kontrole, pokud nedokážeme dospět k definitivnímu závěru k problému. Během tohoto procesu budete průběžně informováni.

ZRUŠENÍ POLITIKY

V souladu s výše uvedenými zásadami vrácení / vrácení zboží má každý zákazník právo zrušit objednávku do 28 dnů od obdržení objednávky. Postup zrušení objednávky je totožný s výše uvedeným vrácením / vrácením.

Použijte prosím zaznamenaný způsob přepravy, abyste nám zboží vrátili, protože nemůžeme být zodpovědní za ztracené nebo zpožděné položky.

zpět